Yüksek Teknoloji Ürünleri

Yazılım Ürünleri

Yazılım Ürünleri

Uygulama Yazılımları

İster yerinde isterse bulut tabanlı bir model seçin, Oracle'ın uygulama yazılımı stratejisi, iş gereksinimlerinize uygun en kapsamlı, modern ve güvenli ürün ve servis portföyü ile seçenek ve esneklik sunmaktır. Bulut tabanlı SaaS uygulama yazılımları, çalışanların işlerini daha etkili şekilde yapmak için ihtiyaç duyduğu verilere, uygulama yazılımlarına ve özelliklere erişim elde etmesini sağlayarak çalışanları güçlendirmek için kullanılabilir.

Veritabanı

Oracle Databases; Oracle Exadata ve Oracle Database Appliance gibi tasarlanmış sistemler ve veritabanı bulutlarında konsolidasyona olanak sağlayarak müşterilerin BT maliyetlerini azaltmasına ve daha yüksek hizmet kalitesi sunmasına yardımcı olur. Hızlı, güvenilir ve yönetimi kolay olduğu kanıtlanan Oracle Database 12c; kurumsal uygulama yazılımları, veri ambarları ve büyük veri analizi gibi her tür veritabanı iş yükü için idealdir.

Tasarlanmış Sistemler

Oracle, üretkenliği ve performansı artırırken, BT altyapılarının maliyetini ve karmaşıklığını azaltan tasarlanmış sistemler geliştirmek için altyapının her katmanında inovasyon gerçekleştirir. Oracle Exadata Database Machine, Exalogic Elastic Cloud ve Oracle SuperCluster, sektörde benzersiz kurumsal performans düzeyleri elde etmek için tasarlanmıştır.

Kurumsal Yönetim

Oracle Enterprise Manager 12c, kurumsal bulut sisteminiz için tek eksiksiz yönetim çözümüdür. Bulutta veya geleneksel BT ortamlarında Oracle Enterprise Manager; uygulama yazılımlarını daha hızlı uygulamaya koymanıza, servis isteklerinin çözüm süresini kısaltmanıza ve milyonlarca müşteri için kullanıcı deneyimlerini kolayca yönetmenize yardımcı olur.

Java

Java, ağ bağlantılı uygulama yazılımlarının hemen hemen her tipinin temeli ve mobil uygulama yazılımları, oyunlar, Web tabanlı içerik ve kurumsal yazılımlar geliştirmek ve sağlamak için global standarttır.

Orta Katman Yazılım

Bugün kullanılabilir durumdaki 1 numaralı uygulama altyapısı olanOracle Fusion Middleware, yazılım uygulamalarının teslimi için kapsamlı bir hizmet odaklı mimari sağlamak üzere Oracle'ın önde gelen, standart tabanlı yazılımlarını ve araçlarını konsolide eder. Kuruluşların, BT verimliliğini en üst düzeye çıkarırken, çevik ve akıllı iş uygulamaları oluşturmalarına ve çalıştırmalarına olanak tanır.

İşletim Sistemleri

1 numaralı kurumsal UNIX işletim sistemi olan Oracle Solaris ve Oracle'ın Unbreakable Enterprise Kernel uygulamasıyla kullanılabilen Oracle Linux, yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlar. Her ikisi de Oracle donanımı, veritabanı ve orta katman yazılımlarını çalıştırmak için optimize edilmiştir.

Sunucular

Oracle'ın SPARC, Sun x86, Sun Blade ve Sun Netra taşıyıcı sınıfı sunucuları, rekor düzeyde performans, basitleştirilmiş yönetim, yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve maliyet tasarrufu sağlamak için birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sektör lideri sistemler, yerleşik sanallaştırma içerir ve hem Oracle hem de Oracle dışı uygulama yazılımlarını ve çözümleri desteklemek üzere Oracle Solaris, Oracle Linux, Oracle VM ve diğer önde gelen işletim sistemlerini çalıştırmak için optimize edilmiştir.

Depolama ve Teyp

Oracle'ın Sun ZFS Storage Appliances, SAN depolama, Teyp depolama ve Flash depolama ürünleri, heterojen veri merkezleri için eşsiz özellikler sunar. Bu iş için kullanıma hazır depolama çözümleri, kuruluşların BT ortamlarını basitleştirmesine, maliyetleri azaltmasına ve değişen iş gereksinimlerine hızlı şekilde yanıt vermesini sağlar.

Ağ ve Veri Merkezi Yapısı Ürünleri

Oracle'ın ağ ve veri merkezi yapısı ürünleri, kurumsal müşterilerin altyapı performansını artırmasına, maliyet ve karmaşıklığı düşürmesine ve depolama ve sunucu bağlanabilirliğini kolaylaştırmasına yardımcı olur. Çevikliği artırabilmeniz ve değişen iş gereksinimlerine yanıt verebilmeniz için sanal ağ oluşturma ürünleri, Ethernet çözümleri, InfiniBand ağ oluşturmasıve depolama ağ oluşturması sağlarız.

Kurumsal İletişim

Oracle, sabit ve mobil kullanıcılar arasında sorunsuz ses, video ve tek biçim iletişim sağlayan çözümlerle hiper bağlantılı işletme sağlar. Oracle çözümleri, işletmelerin üretkenliği, verimliliği ve yatırım getirisini artırmak için müşterilerinin zengin multimedya etkileşimlerine katılmasına ve iş süreçlerini otomatikleştirmesine yardımcı olur.

Sanallaştırma

Oracle, masaüstünden veri merkezine kadar sektörün en eksiksiz ve entegre sanallaştırma platformunu sunar. Oracle, basit konsolidasyonun ötesine giderek, tam donanım ve yazılım yığınınızı sanallaştırmanıza ve yönetmenize olanak sağlar.
HPE_Vertica_logo_kucuk.jpgapple.jpgcisco.jpgdell.jpgeset.jpghp.jpghuawei.jpgkingston.jpglenovo.jpgmicrosoft.jpgruncore.jpgvmware.jpgwd_yatay_kucuk.png