Yüksek Teknoloji Ürünleri

Kingston Technology Bellekler

Kingston Technology
Kingston Technology Company, Inc. dünyanın bağımsız bellek lideridir.
Tek ürünle 1987’de kurulan Kingston® şu anda bilgisayarlardan, sunuculardan ve yazıcılardan MP3 oynatıcılara, dijital kameralara ve cep telefonlarına kadar bellek kullanan neredeyse bütün cihazları destekleyen 2.000’den fazla bellek ürünü sunmaktadır.
Global merkezi Fountain Valley – California’da bulunan Kingston dünya genelinde yaklaşık 2.400 kişiyi istihdam etmektedir. Fortune dergisi tarafından “Amerika’da Çalışılacak En İyi Şirketler”den biri olarak sayılan Kingston’un saygı, bağlılık, esneklik ve bütünlük ilkeleri örnek bir kurumsal kültür yaratmaktadır. Kingston, çalışanlarına yatırımın esas olduğuna ve her bir çalışanın Kingston’un başarısında çok önemli bir role sahip olduğuna inanır.
Kingston, altı kıtada bir uluslar arası dağıtıcı, satıcı, perakendeci ve OEM müşterileri ağına hizmet verir. Şirket ayrıca yarı iletken üreticileri ve sistem OEM’leri için sözleşmeli üretim ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri sağlar.

Belleğin En Önünde: Kingston’un Tarihçesi
Kingston Technology, 1980’lerde yüksek teknoloji piyasasında yüzeye monte bellek yongalarının büyük eksikliğinde büyümüştür. John Tu ve David Sun bir çözüm bulmaya kararlıdır. Mühendislik deneyimlerini işe uygularlar ve hemen kullanılabilir, eski teknoloji boşluktan geçen bileşenler kullanan yeni bir Tek Hat Bellek Modülü (SIMM) tasarladılar. 17 Ekim 1987’de yeni bir teknoloji standardı ve aynı zamanda Kingston Technology doğdu.
HPE_Vertica_logo_kucuk.jpgapple.jpgcisco.jpgdell.jpgeset.jpghp.jpghuawei.jpgkingston.jpglenovo.jpgmicrosoft.jpgruncore.jpgvmware.jpgwd_yatay_kucuk.png